Проблема захворювань нервової системи займає одне з провідних місць у сучасній медицині. Питання одужання пацієнта залежить не тільки від звернення на ранньому етапі захворювання, але і від правильного, кваліфікованого діагнозу та ефективного лікування.

Наш неврологічний кабінет забеспечиний сучасними діагностичними і лікувальними апаратами.

Діагностична апаратура включає функціональне обстеження головного мозку, включаючи судомну і епілептиформні активності мозку (електроенцефалограма). Разом з тим, проводиться обстеження кровообігу головного мозку, включаючи вимірювання внутрішньочерепного тиску (реоенцефалограма), а також обстеження кровотоку верхніх і нижніх кінцівок, (реовазографія), серця (реокардіографія), легких (реопульмографія).

Серед лікувальних маніпуляцій необхідно відзначити компресійну терапію для поліпшення венозного і лімфатичного відтоку, зменшення макро- і мікроциркуляторних розладів, прогресуючої дистрофії м'язів кінцівок, целюліту, коли застосовується хвильової пневмомассаж шиї, спини, верхніх, нижніх кінцівок, живота, стегон і стоп.

При остеохондрозі хребта, радикуліті, сколіозу в ранній стадії розвитку, астено-невротичний синдром, транзиторною гіпертонії, ішемічної хвороби серця в початковій стадії, астено-невротичний синдром в лікувальних і реабілітаційних цілях проводиться одночасний і нормований масаж, що розминає задню поверхню тіла і деформуючій масаж хребта для швидкого відновлення тонусу стомлених м'язів спини і шиї, підтримання високої працездатності м'язів спини і шиї, зняття емоційної напруги і поліпшення психічного стану.

Чекаємо вас в нашій клініці. ЗДОРОВ'Я ВСІМ ВАМ !!!

для запису до лікаря невропатолога дзвоніть за телефонами: 

+380(95)099-54-99+380(96)099-54-99+380(64)517-23-23+380(64)517-06-04

Ознайомитись з переліком послуг лікаря можна тут: https://medclub.6451.com.ua/products/4991948